Hakkımızda

Uzun yıllardır faaliyet gösterdiğimiz tekstil sektöründe elde ettiğimiz deneyim ve kazanımlar, süreç içerisinde çalıştığımız uluslararası ve ulusal markaların stil ve kalite anlayışlarının benimsenmesiyle oluşan global vizyon, bizleri, siz değerli müşterilerimizle bazı paylaşımlar yapma noktasında motive etmiştir. 

Bu motivasyon sonucunda; ürünlerimizi, hızlı ve kaliteli hizmet anlayışıyla beraber dünyanın temelini oluşturan kadınlarla buluşturmak için “Key (Anahtar)” moda markasını oluşturmaya ve KY Butik marka ismimizi hayata geçirmeye karar verdik.
Bu sektörde var olma sebebimiz, sadece en kaliteli olanı değerli müşterilerimize ulaştırmak değil, aynı zamanda en kaliteliyi en uygun fiyata sunabilmektir. 

12 Ocak 2020 tarihinde kurulan şirketimiz, tüm yaş gruplarına hitap eden, kaliteli ve moda trendlerini yakalayan ürünlerini hedef kitlesiyle buluşturmaktan aldığı haz ve mutlulukla kendisini yenilemeye ve geliştirmeye devam edecektir.

Kybutik.com'a olan ilgi ve desteğiniz için şimdiden çok teşekkür eder; birliğimizin, beraberliğimizin ve yol arkadaşlığımızın uzun soluklu olmasını dileriz.
Yükleniyor...